Kadraciocia Marzena
Założycielka i właścicielka Naszej Małej Rodzinki

Tworząc nasz żłobek pragnęłam zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa, stworzyć miejsce pełne spokoju i ciepła rodzinnego, takie, w którym dziecko będzie uśmiechnięte - cyt. J. Korczak " Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat", miejsce w którym edukacja odbywać się będzie wyłącznie poprzez zabawę. Nic bowiem tak nie wpływa na rozwój i zainteresowania dziecka, nic tak nie kształtuje jego wyobraźni, nie pobudza myślenia i aktywności, jak właśnie mądra zabawa.

Kończąc kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, zdobyłam wiedzę na temat zarówno opieki jak i warunków jakie należy stworzyć małemu człowiekowi. Doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyłam podczas praktyk i pracy w żłobku. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, wrażliwą oraz empatyczną, co jest niezbędne w opiece nad Państwa pociechami. ciocia Ola
Współzałożycielka Naszej Małej Rodzinki, opiekun i dyrektor

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz mamą 12 letniej Dominiki oraz 7 letniego Maksymiliana

Dotychczasowe doświadczenia w opiece nad dziećmi do lat 3 zdobyte zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym sprawiło, że moje życie kręci się wokół dzieci i jestem od tego pozytywnie uzależniona.

Rozumiem zarówno potrzeby dzieci jak i troski rodziców. Ukończenie kursu na opiekuna dzieci do lat 3 oraz nabyta wiedza  psychologiczna pozwalają mi globalnie spojrzeć na rozwijające się pod moim okiem dziecko i za razem dopilnować wszystkich jego potrzeb. Współtworząc nasz żłobek pragnęłam stworzyć miejsce takie, jakie bym sobie wymarzyła dla własnych dzieci.
      ciocia Asia
      
Jestem absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zawsze wyobrażałam sobie moją pracę jako tą za biurkiem, jednak to właśnie dzieci skradły moje serce. Obecnie jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz mamą sześcioletniego Adasia. Praca z dziećmi sprawia mi olbrzymią radość. Uwielbiam uczyć dzieci nowych umiejętności oraz cieszyć się razem z nimi z ich mniejszych i większych sukcesów.ciocia Maja


Jestem studentką pedagogiki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie to kierunek , który jest dla mnie wgłębieniem się w rozwój oraz zmieniające się mechanizmy wychowania dziecka . Maluchy wywołują u mnie dużo energii i empatii którą przekazuje tworząc w                                                                                      żłobku ciepłą i przyjazną atmosferę. Jestem osobą                                                                                      cierpliwą, pozytywnie nastawioną do życia oraz                                                                                          kochającą dzieci.                                      
      ciocia Patrycja
      

Uwielbiam swoją pracę ,ponieważ kocham dzieci.
Lubię to co robię ponieważ praca w żłobku z dziećmi jest wieczną zabawą która sprawia radość mnie i dzieciom  - są lepsze i gorsze chwile ale pomimo tego zawsze dajemy radę.
Praca z dziećmi nigdy nie jest nudna i monotonna, wszystko dzięki niekończącej się, pozytywnej energii dzieciaczków.
Poza tym nie wiele osób może się pochwalić 
posiadaniem kumpli w wieku żłobkowym ;) ;) 

Poza pracą lubię poświęcać swój wolny czas na spędzanie go z przyjaciółmi i w rodzinnym gronie .
Także lubię słuchać muzyki ,oglądać filmy 
I spędzać czas na świeżym powietrzu .


     

© 2014 Naszamalarodzinka.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Designed by Pracownia Mediowa