Kadraciocia Marzena
Założycielka i właścicielka Naszej Małej Rodzinki

Tworząc nasz żłobek pragnęłam zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa, stworzyć miejsce pełne spokoju i ciepła rodzinnego, takie, w którym dziecko będzie uśmiechnięte - cyt. J. Korczak " Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat", miejsce w którym edukacja odbywać się będzie wyłącznie poprzez zabawę. Nic bowiem tak nie wpływa na rozwój i zainteresowania dziecka, nic tak nie kształtuje jego wyobraźni, nie pobudza myślenia i aktywności, jak właśnie mądra zabawa.

Kończąc kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, zdobyłam wiedzę na temat zarówno opieki jak i warunków jakie należy stworzyć małemu człowiekowi. Doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyłam podczas praktyk i pracy w żłobku. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, wrażliwą oraz empatyczną, co jest niezbędne w opiece nad Państwa pociechami. ciocia Ola
Współzałożycielka Naszej Małej Rodzinki, opiekun, psycholog.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz mamą 10 letniej Dominiki oraz 5 letniego Maksymiliana

Dotychczasowe doświadczenia w opiece nad dziećmi do lat 3 zdobyte zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym sprawiło, że moje życie kręci się wokół dzieci i jestem od tego pozytywnie uzależniona.

Rozumiem zarówno potrzeby dzieci jak i troski rodziców. Ukończenie kursu na opiekuna dzieci do lat 3 oraz nabyta wiedza  psychologiczna pozwalają mi globalnie spojrzeć na rozwijające się pod moim okiem dziecko i za razem dopilnować wszystkich jego potrzeb. Współtworząc nasz żłobek pragnęłam stworzyć miejsce takie, jakie bym sobie wymarzyła dla własnych dzieci.

  ciocia Dominika
      Opiekunka

Wychowałam się w licznej rodzinie i od najmłodszych lat opiekowałam się maluszkami, zatem dzieci od dawna stały się częścią mojego życia. Postanowiłam  ukończyć kurs uprawniający mnie do pracy w żłobku, co sprawiło mi dużo radości i dało możliwość obserwować bliżej rozwój maluchów wśród rówieśników. Jestem osobą cierpliwą i odpowiedzialną.


ciocia Weronika
  Opiekunka

Od kilku lat współpracuję ze żłobkiem Nasza Mała Rodzinka - wakacyjnie.
Teraz jestem ciocią dzieci, która codziennie wspiera ich rozwój i pomaga  odkrywać nowe rzeczy. Jestem energiczna, pomysłowa, kreatywna i pełna pozytywnej energii, którą czerpię od dzieci i przekazuję dalej :)
ciocia Gosia
Opiekunka

Od zawsze pracuje z dziećmi więc jestem!". Było moim pierwszym zdaniem wypowiedzianym podczas rozmowy wstępnej. Od najmłodszych lat zajmowałam się rodzeństwem i siostrzeńcami. W gimnazjum opiekowałam się dorywczo dziećmi, a po ukończeniu liceum przez ponad rok pracowałam w centrum edukacyjnym. Pomagałam tam w lekcjach szkolnych oraz prowadziłam zajęcia z robotyki.
Najbardziej lubię pracę z maluszkami ponieważ jest to okres największego skoku rozwojowego jakiego doświadczamy. Każdy dzień niesie nam coś nowego, odkrywczego i zdobywamy coraz to większą wiedzę na temat  otaczającego nas świata!
Szczególnie istotne są dla mnie zajęcia plastyczne, muzyczne pobudzające kreatywność u dzieci :)
ciocia Kamila
  Opiekunka

Ukończyłam kurs "Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym " oraz kurs "Pierwszej pomocy". Była to bardzo dobra decyzja. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jestem konsekwentna w dążeniu do celu. Tak trafiłam do żłobaka Nasza Mała Rodzinka. Z uśmiechem witam każdy dzień, pozytywnie podchodzę do wyzwań oraz kolejnych doświadczeń. Uwielbiam zabawę z dziećmi. Taniec i śpiew z nimi sprawia mi wielką przyjemność. Organizuję dzieciom dużo zabaw przekształcając je w formę uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata. Jestem gotowa przytulić i otrzeć  każdą łezkę w razie dziecięcych smutków, szybko sprawie, że na twarzy każdego dziecka znowu pojawi się uśmiech :) 

© 2014 Naszamalarodzinka.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Designed by Pracownia Mediowa