Kadraciocia Marzena
Założycielka i właścicielka Naszej Małej Rodzinki

Tworząc nasz żłobek pragnęłam zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa, stworzyć miejsce pełne spokoju i ciepła rodzinnego, takie, w którym dziecko będzie uśmiechnięte - cyt. J. Korczak " Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat", miejsce w którym edukacja odbywać się będzie wyłącznie poprzez zabawę. Nic bowiem tak nie wpływa na rozwój i zainteresowania dziecka, nic tak nie kształtuje jego wyobraźni, nie pobudza myślenia i aktywności, jak właśnie mądra zabawa.

Kończąc kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, zdobyłam wiedzę na temat zarówno opieki jak i warunków jakie należy stworzyć małemu człowiekowi. Doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyłam podczas praktyk i pracy w żłobku. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, wrażliwą oraz empatyczną, co jest niezbędne w opiece nad Państwa pociechami. ciocia Ola
Współzałożycielka Naszej Małej Rodzinki, opiekun, psycholog.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz mamą 4 letniej Dominiki.

Dotychczasowe doświadczenia w opiece nad dziećmi do lat 3 zdobyte zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym sprawiło, że moje życie kręci się wokół dzieci i jestem od tego pozytywnie uzależniona.

Rozumiem zarówno potrzeby dzieci jak i troski rodziców. Ukończenie kursu na opiekuna dzieci do lat 3 oraz nabyta wiedza  psychologiczna pozwalają mi globalnie spojrzeć na rozwijające się pod moim okiem dziecko i za razem dopilnować wszystkich jego potrzeb. Współtworząc nasz żłobek pragnęłam stworzyć miejsce takie, jakie bym sobie wymarzyła dla własnych dzieci.ciocia Kamila
  Opiekunka

Ukończyłam kurs "Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym " oraz kurs "Pierwszej pomocy". Była to bardzo dobra decyzja. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jestem konsekwentna w dążeniu do celu. Tak trafiłam do żłobaka Nasza Mała Rodzinka. Z uśmiechem witam każdy dzień, pozytywnie podchodzę do wyzwań oraz kolejnych doświadczeń. Uwielbiam zabawę z dziećmi. Taniec i śpiew z nimi sprawia mi wielką przyjemność. Organizuję dzieciom dużo zabaw przekształcając je w formę uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata. Jestem gotowa przytulić i otrzeć  każdą łezkę w razie dziecięcych smutków, szybko sprawie, że na twarzy każdego dziecka znowu pojawi się uśmiech :)


ciocia Michalina 
Opiekunka
Jestem studentką pedagogiki wczesnoszkolnej. Skończyłam klasę pedagogiczną w liceum im. Lotnictwa Polskiego. Swoją przygodę z opieką nad dziećmi zaczęłam już kilka lat temu. Cechuje się cierpliwością i odpowiedzialnością. Kocham dzieci a praca z nimi jest dla mnie czymś wspaniałym. Wolny czas spędzam w towarzystwie kredek, przelewając na papier wszystko co siedzi mi w głowie lub na boisku, grając w piłkę nożną.
 ciocia Patrycja
Opiekunka

Jestem studentką  pedagogiki wczesnoszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja, możliwość obserwacji ich rozwoju i zdobywania przez nie nowych umiejętności sprawia mi ogromną przyjemność i satysfakcję, ponieważ robię to co lubię. Jestem osobą pracowitą i dokładną. Każdego dnia staram się by buzie naszych maluchów były uśmiechnięte, by pod moją opieką czuły się pewnie, bezpiecznie i  były szczęśliwe. Od dziecka trenuję siatkówkę przez co jestem bardzo wysportowana i z łatwością potrafię wymyślić zabawy ruchowe, rozwijające dużą motorykę u dzieci.
 

© 2014 Naszamalarodzinka.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Designed by Pracownia Mediowa