KadraMarzena Madejska
Założycielka i właścicielka Naszej Małej Rodzinki

Tworząc nasz żłobek pragnęłam zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa, stworzyć miejsce pełne spokoju i ciepła rodzinnego, takie, w którym dziecko będzie uśmiechnięte - cyt. J. Korczak " Kiedy się śmieje dziecko, śmieje się cały świat", miejsce w którym edukacja odbywać się będzie wyłącznie poprzez zabawę. Nic bowiem tak nie wpływa na rozwój i zainteresowania dziecka, nic tak nie kształtuje jego wyobraźni, nie pobudza myślenia i aktywności, jak właśnie mądra zabawa.

Kończąc kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym, zdobyłam wiedzę na temat zarówno opieki jak i warunków jakie należy stworzyć małemu człowiekowi. Doświadczenie w opiece i pielęgnacji dzieci zdobyłam podczas praktyk i pracy w żłobku. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, wrażliwą oraz empatyczną, co jest niezbędne w opiece nad Państwa pociechami. Aleksandra Madejska
Współzałożycielka Naszej Małej Rodzinki, opiekun, psycholog.

Jestem absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz mamą 4 letniej Dominiki.

Dotychczasowe doświadczenia w opiece nad dziećmi do lat 3 zdobyte zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym sprawiło, że moje życie kręci się wokół dzieci i jestem od tego pozytywnie uzależniona.

Rozumiem zarówno potrzeby dzieci jak i troski rodziców. Ukończenie kursu na opiekuna dzieci do lat 3 oraz nabyta wiedza  psychologiczna pozwalają mi globalnie spojrzeć na rozwijające się pod moim okiem dziecko i za razem dopilnować wszystkich jego potrzeb. Współtworząc nasz żłobek pragnęłam stworzyć miejsce takie, jakie bym sobie wymarzyła dla własnych dzieci.Kamila Gzowska
  Opiekunka

Ukończyłam kurs "Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym " oraz kurs "Pierwszej pomocy". Była to bardzo dobra decyzja. Od zawsze chciałam pracować z dziećmi. Jestem konsekwentna w dążeniu do celu. Tak trafiłam do żłobaka Nasza Mała Rodzinka. Z uśmiechem witam każdy dzień, pozytywnie podchodzę do wyzwań oraz kolejnych doświadczeń. Uwielbiam zabawę z dziećmi. Taniec i śpiew z nimi sprawia mi wielką przyjemność. Organizuję dzieciom dużo zabaw przekształcając je w formę uczenia się nowych rzeczy i poznawania świata. Jestem gotowa przytulić i otrzeć  każdą łezkę w razie dziecięcych smutków, szybko sprawie, że na twarzy każdego dziecka znowu pojawi się uśmiech :)
 

© 2014 Naszamalarodzinka.pl. Wszystkie Prawa Zastrzeżone. Designed by Pracownia Mediowa